Balerin Topuzu

Sending
User Rating 0 (0 votes)

Çoğu zaman hepimiz saçlarımıza yeni bir şekil verme ihtiyacı hissederiz. Kuaförler de bizim bu hissi sık sık yaşamamızı beklerler dört gözle. Ama her zaman hislerimize yanıt verip onların bu beklentilerini karşılama şansımızın olmadığı da açık.

Zaman zaman kendi becerilerimize, zaman zaman da arkadaşlarımızınkine güvenerek, yeni bir saç şekli ihtiyacımızı kendi olanaklarımızla da karşılamaya çalıştığımız olur. Bu yazıda, bu ihtiyaca cevap verebilecek bir seçenekten sözetmek istiyorum: Balerin Topuzu. Bu saç tasarımı ile hem kendinize ayrı bir hava katacak, hem de güzelliğinizi ve asaletinizi kolayca ön plana çıkarmış olacaksınız. Onları niye gizleyesiniz ki.

Balerin Topuzu

Balerin Topuzu

Balerin Topuzu

Balerin topuzu, her yaştan ve biçimden bayanlar için ideal bir topuzdur.

Balerin Topuzu Ön

Önden Görünüş

Bu saç tasarımı, gece elbiseleriyle, düğün, nişan, tören, konser, parti vb. özel davetlerde kullanılabileceği gibi, sıradan günlük hayatta da çekinmeden uygulayabileceğiniz bir saç stilidir.

Kendinize, çocuğunuza veya dostlarınıza rahatlıkla uygulayabileceğiniz sade ama sadeliğinden beklenmeyecek ölçüde farklı bir hava katan bir saç stiline ihtiyaç duyduğunuzda, size hızır gibi yetişecektir.

Balerin Topuzu Üst

Üstten Görünüş

Ne zaman eski saç stilinizden sıkıldınız kolaylıkla uygulama şansına sahipsiniz. Özel anlar için, bilgi dağarcığınızda taze tutmanız ve saç stili listenizde mutlaka yer vermeniz gereken bu saç tasarımı için ihtiyaç duyacağınız malzemeler de kendi sadeliğine uygun.

Topuz tokası (orta veya küçük farketmez), firkete ve büyük örgü lastikleri gibi azıcık bir malzeme ile gittiğiniz yerlerde dikkatleri üzerinize çekecek, havalı bir saç tasarımını kendiniz kolayca uygulayabilirsiniz.

Balerin Topuzu İç

Topuz İçi Görünüşü

Neden hemen şimdi hem görünüşünüzü hem de ruhunuzu farklı bir havaya sokmayı düşünmüyorsunuz? Güzellik, bekletmeye gelmez!

Leave a Reply

Sending