Yılbaşı Hediye Paketi Yapımı

Sending
User Rating 5 (2 votes)

Yılbaşı denildiğinde akıllara hemen sevdiklerinize alacağınız hediyeler gelmektedir. Çünkü yeni bir yıla girerken sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bir yıl olması dilekleriyle onları mutlu etmek herkesin ortak amacıdır. Kişilere özel, onların karakterlerini yansıtan ya da hobileriyle alakalı hediyeler seçmek oldukça mutlu olmalarına neden olacaktır. Alınacak yılbaşı hediyesinin değerinin ne kadar olduğundan ziyade taşıdığı anlamlar çok daha fazla önemlidir. Son yıllarda tüketim toplum yapısının getirmiş olduğu lüks hediyelere olan yönelim aslında insanları hediye vermeye iten duygularda da körelmeye neden olmuştur. Bunun yanısıra tüketim toplum yapısına karşı duyguları ön plan almaya çalışan bir kesim de ortaya çıkmaya başlamıştır. Şimdilerde pahalı hediyeler yerine karşıdakine değer verildiğini hissettirecek el yapımı ya da özenle seçilmiş kişisel hediyeler çok daha fazla ön plandadır.

Yılbaşı Hediyelerini Özel Paketlerle Süsleyin!

Hediye dışında hediyenin paketi de sunumu etkileyen önemli bir donedir. El yapımı yılbaşı hediye paketi yapmak isteyenler için en güzel örnekleri sizler için araştırdık ve şıklığı ile göz kamaştıran kolay yapılan paketleri derledik.

Çam yapraklarıyla otantik paket süslemesiYılbaşı Hediyeleri için Paket Hazırlama

 

Görüldüğü gibi bu paket kolay yapılan ve aynı zamanda yılbaşı ruhunu da çok iyi yansıtan bir modeldir. Saman kâğıt (kasap kağıtta denilebilir), yine buna uygun renkte ipler, çeşitli yılbaşı süsleri ve en önemlisi de çam kozalağı, yaprakları bu süslemede kullanılmaktadır.


Saman kâğıdı ve kumaş kullanılarak yapılan paketlerYılbaşı Hediyeleri için Paket Hazırlama

Eğer karşınızdaki kişi vintage akımdan hoşlanıyorsa onun için samanlı kâğıttan yaptığınız paketi vintage desenli kumaş parçalarıyla süsleyebilirsiniz. Özellikle bayanlar için çok hoş hediye paketleri hazırlamak mümkündür.


Renkli yılbaşı hediye paketi modelleriYılbaşı Hediyeleri için Paket Hazırlama

Saman kağıtlı otantik modellerin dışında renkli hediye kağıtlarıyla yapılan paketler de yılbaşı ruhunu güzel şekilde yansıtmaktadır. Kırmızı ya da çeşitli renkleri bir arada barındıran çizgili modeller tam size göre.

Leave a Reply

Sending