Ek Gelir İçin Kendi Ürettiklerinizi Satın, Evinizden Para Kazanın

Sending
User Rating 5 (1 vote)

Ek Gelir için Hobi Cenneti mağazasını açtı: Elişi Çarşısı

Artık elişi satışı ile evden para kazanmanızın ve ek gelir elde etmenizin bir yolu daha var.

Evinden aile bütçesine katkı sağlamaya çalışan, ek gelir arayan arkadaşlarımız için olanakları araştırıp, geliştirmeye devam ediyoruz. Bu konuda açıkçası çok sıkıntı çekmekteydik. Özellikle sosyal medya aracılığı ile sipariş alıp, gecesini gündüzüne katıp siparişi yetiştirmeye çalışan arkadaşlarımız, teslim günü geldiğinde vazgeçilen sipariş yüzünden çok mağdur oluyordu. Tanıtım, satış problemleri yanısıra bu mağduriyeti de temele alarak çözüm geliştirmeye çalıştık ve garantili satış ortamı yaratabileceğimiz bir alış-veriş sitesi kurmaya karar verdik. Bu amaçla

www.elisicarsisi.net

adresinde, mağaza açıp elişi ürünlerinizi satabileceğiniz bir alış-veriş sitesi hazırladık.

Elişi Çarşısı - Kendi Sanal Mağazanız

Elişi Çarşısı

Öncelikli olarak el emeği ürünlerinizin satışında müşteri-üretici buluşmasında aracı olarak yer alacağız. Bunun için sitemizde açtığınız mağazada ürünlerinizi sergileme olanağı bulacaksınız. Siz ürününüze fiyat, tamamlama süresi gibi bilgileri girip satışa sunduktan sonra tanıtımını biz yapacağız. Ürünü beğenip satın alan müşteri olduğunda, ayarlarınıza göre ister banka hesabı, ister kredi kartı, ister kapıda ödeme, isterseniz de posta çeki yoluyla ödeme yapacak, size de sipariş bilgisi gelecek. Siparişi onaylarsanız, ürünü hazırlayıp, müşterinize göndermeyi kabul ediyorsunuz demektir.

Sizin adınıza başkaları da satış yapacak

Sitemiz ilerleyen günlerde ortaklık programı da yürütecektir. Yani sitemizde yeralan ürünleri kendi web sitesi ve sosyal medya hesaplarında komisyon karşılığında satmak ve evden para kazanmak isteyen kişiler, ortaklık programımıza başvuru yaparak, ürününüzün satışı için ortak olabileceklerdir. Böylelikle ürününüzün satışında tanımadığınız kişilerin de desteğini alacaksınız, üstelik ortaklık bedeli bize verdiğiniz komisyon ücreti içerisinden ödenecek.

Mağaza Kiralama Karşılığı Ne Ödeyeceksiniz?

Mağazalarımızın aylık kirası 9.90 TL olacak. Bu kira ücreti, ürününüzün sergilenmesi, tanıtılması, google adsense ve facebook reklamlarının hazırlanıp, yayınlama masrafları için kullanılacaktır. Ki bu reklamlar aracılığı ile satışlarınızı kat kat arttırmayı hedefliyoruz.

Satış sitemizde ayrıca VİP üyelik oluşturacağız. VİP üyelerimizin hazır haldeki ürünleri gittigidiyor dükkanlarımızda da satışa sunulacak. Yine VİP üyelerimizin ürünlerini Hobi Cenneti İlan Platformuna da biz ekleyeceğiz ve ürünün satışı sürdüğü sürece orada tutacağız. Standart üyelerimiz VİP üyelik için fazladan aylık 10 TL ödeyecek ve istediği an yeniden standart üyeliğe dönebilecek.

İlk Üyelerimize Bedava Web Sitesi

Sitemize satıcı üye olan ilk 30 kişiye siteadı.hobicenneti.com şeklinde ücretsiz hazır site veriyoruz. Bu siteyi istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Büyük oranda yönetim size ait olacak. İçerik ve tasarımını istediğiniz gibi yapılandıracaksınız. İster bilgi verme, ister satış sitesi olarak kullanabileceksiniz. Reklam anlaşmaları yaparak sitenizden ek gelir de elde edebilirsiniz.

Sanal Mağazamı Nasıl Açarım

Elişi Çarşısında mağaza açmak çok kolay. Sitemizde dolduracağınız bir form ile hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Site yöneticilerimiz başvurunuzu uygun bulduğunda onaylayacaklar ve bu onayın ardından size mağazanız ile ilgili kullanım bilgilerini içeren bir e-posta gelecek. Mağazanızın yönetim bölümünden ürünlerinizi ekleyip, hemen satışa başlayabileceksiniz. Böylelikle ücretsiz ve hazır bir web sitesi edinmiş ve kendi sanal mağazanızı açmış olacaksınız. Ürettiğiniz elişi ürünlerinin satışı ile evden para kazanmanın tadına hemen varmak istiyorsanız buraya tıklayarak, mağaza başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Sending