Eyvah! Yine Sevgililer Günü

Sending
User Rating 0 (0 votes)

Bir sevgiliye sahip şanslı insanlardansanız, başınız dertte demektir. Yakın zamanda 14 şubat sevgililer günü kaygısına kapılıp uykularınız kaçacak. Hatta kimimizi daha 15 şubatta ertesi yılın kaygısı ele geçirmeye başlıyor bile.

Sevgiliye ne almalı, onu nerelere götürmeli, nereye götürmeli, ne yedirip ne içirmeli. Bazıları basit hediyeler, basit organizasyonlardan hoşlanmaz. Onlara sıradışı bir gün yaşatmalısınız. Sıradışı etkinlikler planlayıp, sıradışı hediyeler almalısınız. Ve bunu hemen her özel günde, tekrara düşmeden yapmalısınız!

Sevgiliye, eşe dosta, arkadaşa hediye seçmek gerçekten zor iştir. Bazen bir çılgınlık seviyesine bile ulaşabilir bu hediye seçme işi. İnsan her zaman yaratıcı olamıyor ki. Ya da olanaklar yaratıcılığımıza geçit vermeyebiliyor. Tabi bir de hediye alınan kişiyi doğru tanıma etkenini de düşünmek gerek.

Sevgililer günü kapıya dayanmışken, bu zor günü en iyi şekilde atlatma fikirleri yürütüyorduk ve aklımıza bir proje geldi. Forum sayfalarımızda yeni bir konu açtık:

Sevgililer Günü Organizasyonları

Kimbilir belki de bizi kurtaracak güzel bir fikre rastlarız. Ya da sizin öyle bir fikriniz vardır ve bizimle paylaşmak istersiniz. Hepinizi bu forum sayfasına davet ediyoruz.

Leave a Reply